Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Samsun Bölge Birliği ile bağlı kooperatif ve fabrika ziyaretlerinde bulundu.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraki TARNET ile Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından ortaklaşa yürütülen zirai insansız hava aracı (ZİHA) projesinin tanıtımı için Samsuna giden Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, tanıtım toplantısı sonrası incelemelerde bulundu.

Genel Müdür Fahrettin Poyraz, Samsun Bölge Birliği ve bağlı İkiztepe, Çarşamba ve Terme Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret ederek; çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Poyraz, daha sonra Bölge Müdürü Erol Apaydın, Tarnet Genel Müdürü Huzeyfe Yılmaz, Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Oy, TKDK Samsun İl Koordinatörü Dr. Bülent Turan ile birlikte Tarım Kredi Birlik Bafra Çeltik Fabrikasına giderek Fabrika Müdürü Zeki Gedük’ten bilgi aldı.

Ayrıca Gübretaş Samsun Bölge Müdürlüğüne de ziyaret gerçekleştiren Genel Müdür Poyraz’a Gübretaş Samsun Bölge Müdürü Hakan Leventoğlu tarafından faaliyetler hakkında bilgi verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir