Samsun Bölge' de Nöbet Değişimi

Bölge Müdürü Erol Apaydın Göreve Başladı

Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu’ nun Merkez Birliğine tayin olması ardından, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Kurumsal Satış ve Müşteri İlişkileri Müdürü Erol Apaydın Merkez Birliği Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar ile Samsun Bölge Müdürü olarak atandı.

Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Bölge Müdürü Erol Apaydın, Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliğine atanmasının Kurumumuz ve ortaklarımıza hayırlı olması temennisinde bulunarak “Samsun Bölge Birliğimizin bugünlere gelmesinde büyük katkıları olan Sayın Müdürümüz Mustafa Doyurucuoğlu’na görev süresi içerisindeki özverili çalışmaları için çok teşekkür ediyorum. Biz de görev yapacağımız süre içerisinde doğru yapılan bütün işleri daha da geliştirmeye ve ileri götürmeye gayret edeceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Devir teslim töreninin ardından eski Bölge Müdürü Mustafa Doyucuoğlu’ na çalışmaları sebebiyle plaket takdim edildi.

 Bölge Müdürü Erol Apaydın’ ı Tanıyalım

Samsun Bölge Müdürü Erol Apaydın;

Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun olduktan sonra Namık Kemal Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Tahsil hayatının ve 3 yıl özel sektörde çalışmasının ardından 2006 yılında Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliği’ne bağlı birim Kooperatifte göreve başladı. 2008 yılında Tekirdağ Bölge Birliğine tayin olduktan sonra 2013 yılında Yönetmen olan Apaydın, 2016 yılında Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Mekanizasyon ve Enerji Müdürü olarak atandı. Son olarak Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanlığına bağlı Kurumsal Satış ve Müşteri İlişkileri Müdürü olarak görev yapmakta iken 01.08.2019 tarihinden itibaren Samsun Bölge Müdürü olarak görev almıştır.

Erol Apaydın evli ve 2 çocuk babasıdır.

Okunma 145 defa