Samsun Bölge Birliğine bağlı 4 İlde yer alan Tarım Kredi Kooperatiflerinde görevlendirilmek üzere işe alınan 27 aday personellin 13.01.2019 tarihinde Bölge Birliğinde yapılan törenle görev yerleri tebliğ edildi.

Yeni göreve başlayacak olan personele tebligatları, Bölge Müdürü Erol Apaydın, Bölge Müdür Yardımcıları Ahmet Karagaytan ve Harun Murat Çakın tarafından takdim edildi.

Aday Personel Oryantasyon Eğitimi

Aday personellerin alıştırma süreçleri kapsamında, 14 – 17 Ocak tarihleri arasında Teşkilat yapısı, görev yetki ve sorumluluklar, yürütülen iş ve işlemlerin aktarıldığı Oryantasyon Eğitimi düzenlendi.

Tören açılışında konuşan Bölge Müdürü Erol Apaydın aday personellere yönelik yapmış olduğu konuşmasında; “Tarım Kredi Kooperatifleri zor şartlarda üretim yapan çiftçimize hizmet eden, ülkemizin en köklü kuruluşlarındandır. Bu köklü kuruma yeni katılan siz genç ve dinamik arkadaşlarla birlikte başarılı işlere imza atacağımıza inanıyor ve sizlerden beklentimizin büyük olduğunu bilmenizi istiyorum. Yeni görev yerleriniz şahsınız, kurumumuz ve yöre çiftçisine hayırlı olsun, hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir