Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Samsun’da kooperatif market ve faaliyet değerlendirme toplantıları yapıldı

14 HAZİRAN 2021

Samsun Lojistik Merkezi Toplantı Salonunda ve 2 parça halinde düzenlenen toplantılara Samsun Bölge Birliğine bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerinin 1. derece yetkilileri katıldı.

Toplantıda Samsun Bölge Müdürü Erol Apaydın’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından, Tarım Kredi Kooperatif Marketler Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım slayt eşliğinde ulusal ve uluslararası marketlerin genel durumlarını değerlendirdi. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin mevcut konumu ve vizyonu hakkında bilgilendirmeler yapan Yıldırım, kooperatiflerde yapılan ürün alımları, gıda ürün satışları ve Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin hizmet alanının genişletilmesi amacıyla oluşturulan plan ve hedefler hakkında, karşılıklı istişarelerde bullundu..

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde satışı yapılan ürünler hakkında “En az, piyasadaki en kaliteli ürün kadar kaliteli olacak” sloganıyla üretim yapıldığını vurgulayan Genel Müdür Yıldırım, vermiş olduğu desteklerden ötürü Bölge Birliği ve kooperatif personeline teşekkür etti.

Samsun Bölge Birliği faaliyetleri değerlendirildi

Bölge Birliği ve bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerin ilk 5 aylık faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantının 2. bölümünde Bölge Müdürü Erol Apaydın, Bölge Müdür Yardımcıları Ahmet Karagaytan ve Harun Murat Çakın, Bölge Avukatı Murat Altınçekiç ve Bölge Yönetmenleri hazırlanan sunum eşliğinde kooperatiflerin ilk 5 aylık krediler, sigorta, tedarik-pazarlama ve ürün alım faaliyetlerini karşılıklı istişare ederek değerlendirdi.

Hayata geçirilen güncel uygulamalar ve yılsonu stratejilerinin de anlatıldığı toplantının ardından, 2020 yılında performans sırasına göre ilk 3’ e giren Terme, Kozluk ve Çekalan Tarım Kredi Kooperatifi yetkililerine göstermiş oldukları başarıdan ötürü plaket takdim edildi.