Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredi Kooperatif Marketin Samsun ve Ordu' da Yeni Şubeleri Açıldı

10 ŞUBAT 2021
Üretimde devamlılığı sağlamak, tüketicilerin de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşması açısından denge unsuru olarak kurulan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin Ordu, Ünye, Fatsa, Unkapanı ve Çarşamba Şubeleri açıldı.
Açılış törenlerine Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Müdürü Erol Apaydın, TK Birlik Genel Müdürü Bayram Ali YILDIRIM, Altınordu Kaymakamı Erkan KARAHAN, Çarşamba Kaymakamı Doç Dr. Şükrü YILDIRIM, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin TAVLI, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem KİBAR Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Nihat Soğuk, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Cihat DEMİRALP, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Ordu İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal YILMAZ, Bölge Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.
Yapılan açılışlarla birlikte Tarım Kredi Kooperatif Market sayısı Samsun’da 8, Ordu' da 4, Türkiye genelinde ise 178 sayısına ulaştı.